Kihnu Gurmee

Kihnu Gurmee - Kihnu aarete saarKihnu Gurmee – elu nautimise kunst


Rõõm Sind siin kohata!

Otsid võimalusi, et tähistada elu, hellitada maitsemeeli ja rõõmustada lähedasi? Kui igatsed elamusi, siis Kihnu Gurmee aitab Sind. Nagu aarete saarele kohane, leiad meilt ilus-maitsvaid aardeid. Kihnu Gurmee on loodud selleks, et täita Su soove, viia ellu unistusi ja luua lummavaid mälestusi. Tunneme elu nautimise kunsti ja soovime seda ka Sinuga jagada.

Meie juures saab Sulle osaks elegantne ja erilise hoolega valmistatud eineelamus, mis loodud spetsiaalselt Sulle. Elumuutev? Jah, sest sellesse võib armuda ja vaimustunult nauditavaid detaile enda ümber märkama jäädagi.

Me lubame Sulle võrratuid maitseid ja ilus-mõnusat olemist, mis on kordumatu kvaliteetaeg Sulle ja Su kõige kallimatele. Meiega seilad kaugele argisusest, siit ei leia harjumuspärast ega halli, või kui siis ainult selle lummavaid ja hullutavaid varjundeid 😉

Seega, kui oled tõsiseltvõetav toidunautleja, siis leia meid ja luba meil tutvustada, kuidas mekib hea elu Kihnu moodi! Selleks on kaks võimalust: 1) tulla ise saarele ja otsida üles Kastani talu (vt fb Kastani majutus Kihnus), kus Kihnu Gurmee tegutseb või siis 2) tellida endale sobivasse kohta cateringiteenusena, sündmuskoha stilistikaga või ilma, üks põnev ja erilist miljööd loov peolaud, rikkalik piknikulaud, kaunis magusalaud või midagi muud meelepärast.